Intencje 351-400 - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Intencje 351-400

Księga intencji


Jadwiga

2016-01-18 17:43


Proszę o Zdrowaś Maryjo za duszę mojego 19-letniego syna Karola Maruszczyka tragicznie zmarłego w październiku 2015 roku.

<hr>


Lidia

2016-01-16 19:12

Pokornie proszę o modlitwę za mnie. O znalezienie partnera życiowego, o pracę dla moich córek, o łaskę ukończenia szkół przez obie moje córki, o zdrowie dla Anny. Serdeczne Bóg zapłać.


<hr>


Justyna

2016-01-15 17:08


Maryjo Królowa Polski proszę Cię o znalezienie pracy dla mnie i mojego narzeczonego i proszę Cię, żebym wzięła ślub i żeby moi rodzice przestali mi utrudniać mija droga życiową i gnebic mnie

<hr>


Damian

2016-01-14 12:38


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Proszę o modlitwę, o łaskę zdrowia oraz uwolnienia od lęków, o dary Ducha Świętego. + z Panem Bogiem. Damian.


<hr>Monika

2016-01-14 00:41NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS! Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie od złego ducha oraz uzdrowienie Kasi i jej rodziny oraz dar Nieba dla ś.p. Patryka, o taki dar, bym mogła przebaczyć wszystkim wszystko a zwłaszcza mężowi. Pozdrawiam. Monika.


<hr>Grażyna

2016-01-12 20:33


Proszę o modlitwę za rodzine za córke Bożene by Najświętsza Panienka Jasnogórska postawila na jej drodze czlowieka, z którym spędzi reszte życia w miłosci i który pokocha jej dzieci, pomoże finansowo, proszę rownież o szczęśliwy związek dla mojego syna Krzysztofa, o zdrowie i uleczenie raka trzustki dla Angeliki, o zdrowie dla Stefana i o oczyszczenie domu rodziny Wróbel z wszelkiego zła jakie się tam zagnieździło. Mateńko błogosław rownież mie. Pomóż uleczyć nogę z łuszczycy i spelnić marzenia o sprzedaży sklepu. agam Cię Najświętsza ze świętych odmawiając do Ciebie Panienko różaniec chcę powiedzieć tą modlitwą jak bardzo Cię kocham, ja i moja rodzina.

<hr>


A
ta

2016-01-12 07:59

Jak zawsze, Panie, proszę o miłość pochodząca od Ciebie w mojej rodzinie.

<hr>


Dorota

2016-01-07 22:16


Proszę o modlitwę za moją rozpadającą się rodzinę, o nawrócenie i opamiętanie dla męża i Jolanty, o pokorę i Dary Ducha Świętego dla nich, o powrót męża na drogę wiary i do naszej rodziny. Proszę odsuń w końcu tą kobietę z naszego życia. A dla mnie i dzieci o spokój i siły oraz nadzieję, że będzie lepiej. Że uda nam się pokonać wszystkie przeciwności. Mateczko proszę otocz nas swoją opieką i proszę pomóż nam. Dziękuję za zmianę zachowania naszej córeczki, oby była ona już na zawsze.

<hr>


Marta

2016-01-06 14:09


Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o nawrócenie dla męża, który odszedł od Boga oraz o poprawę jego postępowania, za córeczkę i synka, gdyż ta trudna rodzinna sytuacja przekłada się na nich i na mnie, żebym nie straciła siły do walki o nowe jutro. Jezu ufam Tobie...Mariusz

2016-01-05 13:24


Proszę o wybaczenie żony i naprawę życia mojej rodziny.

<hr>


Magda

2016-01-03 22:05


Proszę gorąco o modlitwę w intencji mojego zdrowia, żeby Bóg obdarzył mnie zdrowiem, chęci i energii do życia.

<hr>

Bogusia

2015-12-25 16:01


Matko Miłosierdzia! Matko Boża Ostrobramska! Twojej opiece zawierzam moje trudne sprawy, próbę życiową, rodzinę. Otwórz proszę i odmien serce człowieka, którego kocham, spraw by na nowo spojrzał na mnie i złącz nas ze sobą, usuń przeszkody, by źli ludzie nam nie przeszkadzali, spraw by Michał chciał mi wszystko wyjaśnić, wutłumaczyć, by mnie chciał wysłuchać i zrozumieć, by chciał ze mną porozmawiać i by się odezwał, o dar męstwa dla niego w ucisku, by nie bał sie prześladowócw. Proszę Cię Matko byśmy byli świętym małżeństwem, jesli tak chce Bóg. Św. Elżbieto Węgierska, św. Rafale Kalinowski troszczcie się o jego świętość i zbawienie duszy, wzrost duchowy i wyproście mu dar wiary, męstwo w ucisku i skruchę jego prześladowców, ochraniajcie go przed złem i nieszczęściami, badźcie z nim w każdy czas i pomóżcie wyjść z kłopotów. Matko pomóż mi skończyc studia. Twojej opiece Matko zawierzam też Polskę, Nowy Rząd, Prezydenta Andrzeja Dudę i Radę Ministrów, chroń ich przed złem. Ochron Matko Chrześcijaństwo przed zalewem islamu. Proszę o Miłosiedzie Boże dla zmarłych z mojej rodziny i za dusze w czyśćcu ciepiące, by Bóg uwolnił szybko jak najwięcej dusz z Czyśćca i zaprowadził ich do Nieba. Matko pociesz Michała w strapieniu, spraw by sie odezwał i chciał na nowo mnie pokochać i być ze mną, spraw Matko byśmy byli świętym i czystym małeżeństwem w przyszłości, pomóż mi wznowić studia, zdać trudny egzamin prezd komisja 22.01, zaliczyć ważne projekty, znaleźć promotora uczciwego i skończyć pracę inż., skończyć studia inż. i zacząć magisterskie, by to się nie przeciągało. Matko spraw by Michał o mnie nie zapomniał i na mnie zaczekał, aby nie wybrał innej, jeśli mnie kocha. W Tobie nadzieja! Wstaw się za mną u Syna i proś ze mną w tych intencjach! Wszystko co mam to studia rodzina i Michał, pomóż mi odzyskać Michała miłość i wrócić na studia.

<hr>


Bogusia

2015-12-25 16:00


Matko Boża! Święty Józefie! Sprawcie by w Michała sercu narodził sie Bóg i rozjasnił mroki w jego sercu, zmnienił jego życie na lepsze, oddalił od niego grzech, lęk i zło, pomógł mu pokonać zło w jego życiu, uwolnił go od przemocy i zła jego prześladowców,by Bóg poruszył jego serce i je odmnienił.

<hr>


Bogusia

2015-12-25 15:58


Matko Boża, Różańcowa Pani! Z całego serca proszę o wyjaśnienie mojej skomplikowanej sprawy, o łaskę wiary, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, o to by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by on na nowo spojrzał na naszą relację, by Bóg odnowił naszą więź i przyjaźń, by Michał o mnie nie zapomniał i nic nas już nie dzieliło. Zbaw go od złego, wybaw z kłopotów i z mocy zła, strzeż jego czystości i niewinności, by nie wybrał innej kobiety, jeśli mu na mnie zależy, daj mi go za męża. Proszę o podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie studiów i o pomoc w ich skończeniu, O uśmierzenie gniewu nieprzyjaciół Michała, ich nawócenie i skruchę, by zaprzestali prześladowań. O pokój na uczelni, by zajaśniała tam prawda i sprawiedlość, by nie działa się Michałowi krzywda.

<hr>


Bogusia

2015-12-25 15:57


Św. Antoni, Matko Boża Nieustajcej Pomocy, św Barbaro, opiekunie uciśnionych! Dziękuję za Twoją pomoc i wsatwiennictwo u Boga! Dziękuję za pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy mamy w pracy, o co się gorąco modliłam. Ty zawsze mi pomagasz, wystraczy że się do Ciebie zwrócę. Pomóż rozwiązać moje pozostałe sprawy i wysłuchaj moje pozostałe intencje. Wiem, że mi pomożesz! Proszę otwórz serce Michała i je porusz, odmien jego życie na lepsze, chroń pzred złem, miej go w Swojej pieczy, wybaw z kłopotów i z mocy nieprzyjaciół, wyproś mu dar wiary i męstwa, by Bóg dał mi go za męża, pomogł mi wrócić na studa i je skończyć, zaliczyć ważne kursy, zwłaszcza inżynierski projekt i zdać egzamin wznawiajacy 22.01. Błagam o zlecenie dla taty, uwolneinie dla Wojtka i nawrócenie dla brata, by był mądry i chciał pomóc rodzinie, odwrócił sie od złych przyjaciół, dbał o swoją duszę , uwolnij go od zniewoleń drogi Patronie, o zdrowie dla babci i dziadka, nawrócenie dla dziadka, o pokój wieczny dla zmarłych, zwłaszcza dla babci Alicji i wszystkich których poleciłam w wypominkach, a którzy najbardziej potrzebują modlitwy i bardzo cierpią.

<hr>


Dana

2015-12-25


Proszę o goracą modlitwę w mojej intencji o przezwyciężenie mojego nałogu, o zbawienie duszy i pokój wewnętrzny.

<hr>


Anonim

2015-12-21 13:57


Proszę o modlitwę o przywrócenie mi zdrowia.

<hr>


Anonim

2015-12-19 23:55


Proszę o modlitwę o normalność w mojej rodzinie - aby moja matka i teściowa chciały zobaczyć i pokochać wnuczki. Proszę też o wyleczenie córki z padaczki.


<hr>


Jan

2015-12-17 20:19


Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej synowej Dorotki - matki 1,5 roczngo synka Adasia.

<hr>


Alicja

2015-12-16 12:19


Najslodszy Jezu Chryste i Maryjo Królowo Polski pokornie proszę o utwierdzenie w wierze mego wnuka i nawrócenie dla córki. Błagam rownież o pomoc naszej Ojczyźnie, aby zapanował pokoj i oddanie Polski Jezusowi i Maryi. Daj zdrowie i opiekę mojemu mężowi i mnie. Dziękuję za modlitwy.i serdecznie pozdrawiam. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystys i Maryja Matka Jego!

<hr>

Mariola

2015-12-13 16:39

Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. Jestem 5 lat po ślubie a mój mąż tak bardzo się oddalił, że nie mieszka w ogóle że mną. Bardzo się zmienił. Dlatego proszę o modlitwę, żeby zrozumiał czym jest sakrament małżeństwa i żebyśmy w końcu stworzyli kochająca się rodzinę. Pomóż Mateczko, aby mój mąż się odmienił. Ratuj nasze małżeństwo. Bardzo dużo przeszliśmy, dlatego proszę o wysłuchanie. Amen.

<hr>


Michalina

2015-12-08 22:05


Matko dopiero przed chwilą odnalazłam tę stronę i dziękuję Ci Matko, że dowiedziałam się, iż jest godzina łaski. Jest już po niej, ale mimo to proszę Cię, błagam moja Cudowna Matko o zdrowie i rozwiązanie bardzo trudnych spraw, bo dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Kocham Cię Matko Najukochańsza Maryjo.

<hr>


Ilona

2015-12-07 21:24


Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego poczęcia i urodzenie dziecka.

<hr>


Justyna

2015-12-07 20:49


Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla mnie.

<hr>

Urszula

2015-12-07 20:19


O nawrócenie i uzdrowienie z nałogów mojej rodziny, o błogosławieństwo Boże dla Jakuba, uzdrowienie fizyczne dla tych, których mam w sercu.

<hr>Bogusia

2015-12-04 22:32


Matko Miłosierdzia! Matko Boża Ostrobramska! Twojej opiece zawierzam moje trudne sprawy, próbę życiową, rodzinę. Otwórz proszę i odmien serce człowieka, którego kocham, spraw by na nowo spojrzał na mnie i złącz nas ze sobą, usuń przeszkody, by źli ludzie nam nie przeszkadzali, spraw by Michał chciał mi wszystko wyjaśnić, wutłumaczyć, by mnie chciał wysłuchać i zrozumieć, by chciał ze mną porozmawiać i by się odezwał, o dar męstwa dla niego w ucisku, by nie bał sie przladowócw. Proszę Cię Matko byśmy byli świętym małżeństwem, jesli tak chce Bóg. Św. Elżbieto Węgierska, św. Rafale Kalinowski troszczcie się o jego świętość i zbawienie duszy, wzrost duchowy i wyproście mu dar wiary, męstwo w ucisku i skruchę jego prześladowców, ochraniajcie go przed złem i nieszczęściami, badźcie z nim w każdy czas i pomóżcie wyjść z kłopotów. Matko pomóż mi skończyc studia. Twojej opiece Matko zawierzam też Polskę, Nowy Rząd, Prezydenta Andrzeja Dude i Radę Ministrów, chroń ich przed złem. Ochron Matko Chrześcijaństwo przed zalewem islamu. Proszę o Miłosiedzie Boże dla zmarłych z mojej rodziny i za dusze w czyśćcu ciepiące, by Bóg uwolnił szybko jak najwięcej dusz z Czyśćca i zaprowadził ich do Nieba. Matko pociesz Michała w strapieniu, spraw by sie odezwał i chciał na nowo mnie pokochać i być ze mną, spraw Matko byśmy byli siwetym i czystym małeżeństwem w przyszłości, pomóż mi wznowić studia, zdaż trudny egzamin prezd komisja 22.01, zaliczyc ważne projekty, znaleźć promotora uczciwego i skonczyć pracę inż., skończyć studia inż i zacząc magisterskie, by to się nie przeciągało. Matko spraw by Michał o mnie nie zapomniał i na mnie zaczekał, aby nie wybrał innej, jeśli mnie kocha. W Tobie nadzieja! Wstaw się za mną u Syna i proś ze mną w tych intencjach! Wszystko co mam to studia rodzina i Michał, pomóż mi odzyskać Michała miłość i wrócić na studia.


<hr>


Bogumiła

2015-12-04 22:27


Matko Boża, Różańcowa Pani! Z całego serca proszę o wyjaśnienie mojej skomplikowanej sprawy, o łaskę wiary, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, o to by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by on na nowo spojrzał na naszą relację, by Bóg odnowił naszą więź i przyjaźń, by Michał o mnie nie zapomniał i nic nas już nie dzieliło. Zbaw go od złego, wybaw z kłopotów i z mocy zła, strzeż jego czystości i niewinności, by nie wybrał innej kobiety, jeśli mu na mnie zależy, daj mi go za męża. Proszę o podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie studiów i o pomoc w ich skończeniu, O uśmierzenie gniewu nieprzyjaciół Michała, ich nawócenie i skruchę, by zaprzestali prześladowań. O pokój na uczelni, by zajaśniała tam prawda i sprawiedlość, by nie działa się Michałowi krzywda.


<hr>


Bogumiła

2015-12-04 22:24


Św. Antoni, Matko Boża Nieustajcej Pomocy, św Barbaro, opiekunie uciśnionych! Dziękuję za Twoją pomoc i wsatwiennictwo u Boga! Dziękuję za pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy mamy w pracy, o co się gorąco modliłam. Ty zawsze mi pomagasz, wystraczy że się do Ciebie zwrócę. Pomóż rozwiązać moje pozostałe sprawy i wysłuchaj moje pozostałe intencje. Wiem, że mi pomożesz! Proszę otwórz serce Michała i je porusz, odmien jego życie na lepsze, chroń pzred złem, miej go w Swojej pieczy, wybaw z kłopotów i z mocy nieprzyjaciół, wyproś mu dar wiary i męstwa, by Bóg dał mi go za męża, pomogł mi wrócic na studa i je skończyc, zaliczyć ważne kursy, zwłaszcza inżynerski projekt i zdać egzamin wznawiajacy 22.01. Błagam o zlecenie dla taty, uwolneinie dla Wojtka i nawrócenie dla brata, by był mądry i chciał pomóc rodzinie, odwrócił sie od złych przyjaciół, dbał o swoją duszę , uwolnij go od zniewoleń drogi Patronie, o zdrowie dla babci i dziadka, nawrócenie dla dziadka, o pokój wieczny dla zmarłych, zwłaszcza dla babci Alicji i wszystkich których poleciłam w Wypominkach, a którzy najbardziej potzrebuja modlitwy i bardzo cierpią.


<hr>


Danuta

2015-12-04 21:10


Boże Miłosierny ostatnia moja nadziejo. Pomóż mojemu bratu wyjść z nałogu pijaństwa, aby zawierzył się całkowice Tobie. Daj mu spokój i nadzieję, że jesteś Tym, który w swym nieskończonym miłosierdziu wyciągniesz rękę. Boże ratuj go i nie pozwól by zginąl. Pozdrawiam, Danuta wierna orędowniczka Bożego Miłosierdzia.Ania

2015-12-04 19:27


SZCZĘŚĆ BOŻE. Proszę Matkę Bożą o pomoc dla mojego brata Ryśka, aby wyszedł z alkoholizmu, zerwał ze złym towarzystwem, aby dostał dobrą pracę . Proszę o opiekę Bożą dla moich rodziców Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i dla wszystkich księży, zakonników i zakonnic. Proszę o uzdrowienie mnie Matko Boża z mojej choroby na którą leczę się od ponad roku. Ty wiesz wszystko o mnie, więc proszę pomóż mi. Amen


<hr>Grażyna

2015-12-04 17:27


Za córkę Monikę i zięcia Jakuba, córkę Barbarę i Mateusza o wzrost wiary, o nielekceważenie obecności Boga i Matki Bożej. O przemianę serca dla Mateusza o potrzebę odbycia spowiedzi św. O szczęśliwe zakończenie studiów i dobrą obronę pracy licencjackiej dla Barbary. Szczęśliwe znalezienie pracy zgodnie ze swoim wykształceniem. O zdrowie dla całej rodziny i potrzebne łaski.


<hr>Iwona

2015-11-27 18:56


O powrót chęci i radości życia, o jasność myślenia, o odwagę i trafność w podejmowaniu decyzji, o umiejętność akceptacji siebie i innych, o zdrowie, o poczucie spełnienia oraz szczęścia w życiu i miłości.


<hr>


Barbara

2015-11-23 21:21


Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia moich problemów urzędowych. Oby już nigdy nie wracały do mnie. O zdrowie dla Ryszarda i o moje dzieci żeby nigdy nie zapomniały drogi do Boga.


<hr>


Ania

2015-11-21 18:26


Za męża o przemianę życia, wyjście z nałogu alkoholowego oraz o cierpliwość, wytrwałość i potrzebne łaski dla naszej rodziny.


<hr>Anna

2015-11-20 17:58


O modlitwę we wszystkich moich intencjach.

<hr>


Maria

2015-11-20 17:53


O należyte używanie daru mowy i dobre uczynki. O miłosierdzie nad ludzmi cierpiącymi niedostatek. O pokój i zgodę między sąsiadami. Aby Twój duch Matko Miłosierdzia żył w sercach naszych. O szczęśliwy dojazd pomiędzy zabudowaniami Jana i Józefy do mojego domu rodzinnego. O rozwiązanie trudnych spraw z sąsiadem, jego rodziną oraz innymi osobami.
Jolanta

2015-11-17 21:10


O Boska Mamo wiesz jak mi jest ciężko teraz w życiu, jak się wszystko zwaliło, dosłownie wszystko, od pracy poprzez finanse do związku, a nawet mieszkania. Jesteś moim jedynym ratunkiem. Uproś swego syna naszego Pasterza, Jezusa Chrystusa, aby przyszedł do mnie wraz z Duchem Świętym i rozwiązał moje problemy i trudności, naprawił moje życie. Proszę,  aby mi pomógł, bo sama nic nie zrobię. JEZU WZDYCHAM DO CIEBIE SŁOWAMI - ODDAJĘ SIĘ TOBIE, TROSZCZ SIĘ TY.

<hr>


Bogumiła

2015-11-16 10:52Matko Miłosierdzia! Matko Boża Ostrobramska! Twojej opiece zawierzam moje trudne sprawy, próbę życiową, rodzinę. Otwórz proszę i odmien serce człowieka, którego kocham, spraw by na nowo spojrzał na mnie i złącz nas ze sobą, usuń przeszkody, by źli ludzie nam nie przeszkadzali, spraw by Michał chciał mi wszystko wyjaśnić, wutłumaczyć, by mnie chciał wysłuchać i zrozumiec, by chciał ze mną porozmawiać i by się odezwał. Proszę Cię Matko byśmy byli świetym małżenstwem, jesli tak chce Bóg. Św. Elżbieto Węgierska, św. Rafale Kalinowski troszczcie się o jego świętość i zbawienie duszy, wzrost duchowy i wyproście mu dar wiary, męstwo w ucisku i skruchę jego prześladowców, ochraniajcie go przed złem i nieszczęściami, badźcie z nim w każdy czas i pomóżcie wyjść z kłopotów. Matko pomóz mi skończyc studia. Twojej opiece Matko zawierzam też Polskę, Nowy Rząd, Prezydenta Andrzeja Dude i Radę Ministrów, chroń ich przed złem. Ochron Matko Chrześcijaństwo przed zalewem islamu. Proszę o Miłosiedzie Boże dla zmarłych z mojej rodziny i za dusze w czyśćcu ciepiące, by Bóg uwolnił szybko jak najwięcej dusz z Czyśćca i zaprowadził ich do Nieba.

<hr>Bogumiła

2015-11-16 10:51


Matko Boża, Różańcowa Pani! Z całego serca proszę o wyjaśnienie mojej skomplikowanej sprawy, o łaskę wiary, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, o to by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by on na nowo spojrzał na naszą relację, by Bóg odnowił naszą więź i przyjaźń, by Michał o mnie nie zapomniał i nic nas już nie dzieliło. Zbaw go od złego, wybaw z kłopotów i z mocy zła, strzeż jego czystości i niewinności, by nie wybrał innej kobiety, jeśli mu na mnie zależy, daj mi go za męża. Proszę o podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie studiów i o pomoc w ich skończeniu, O uśmierzenie gniewu nieprzyjaciół Michała, ich nawócenie i skruchę, by zaprzestali prześladowań. O pokój na uczelni, by zajaśniała tam prawda i sprawiedlość, by nie działa się Michałowi krzywda.


<hr>


Małgorzata

2015-11-15 13:34


Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania problemów, pomyślności, zdrowia i Łask Bożych dla rodziny.

<hr>Wanda

2015-11-12 13:47


Proszę pokornie o modlitwę w int. mojego syna Krzysztofa, który odszedł od Pana Boga. Pogubiony, poraniony i zszedł na złą drogę. Niech Duch Święty napełni jego serce miłością i pokojem. Niech wróci w ramiona Miłosiernego Boga-Ojca. Amen. Dziękuję .Niech Pan Jezus wynagrodzi za dar modlitwy.

<hr>


Maria

2015-11-11 00:38


O zbawienie duszy Piotra i przebaczenie moich grzechów.

<hr>


Grażyna

2015-11-10 16:16


P
roszę o modlitwę w Bogu wiadomej intencji oraz za zmarłych z mojej i męża rodziny. Bogu Najwyższemu niech bedą dzięki za każde Zdrowaś Maryjo.

<hr>


Andrzej

2015-11-08 00:35


I
ntencja za Jana Ślązak - Edmonton, Alberta, Kanada, Mysłowice, Janów, śląsk, Polska

<hr>


Prosząca o modlitwę

2015-11-06 18:23


Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża i o dar macierzyństwa.

<hr>


Patryk

2015-11-06 02:15


Bogu intencji wiadomej +

<hr>Andrzej

2015-11-01 22:17


Proszę o modlitwę za Władysława Zborowskiego - Edmonton, Alberta - Canada, Dukla - Krosno Polska.

<hr>Andrzej

2015-10-18 06:35

Intencja za śląskie radio - właściciel Michał Otrzonsek Polak z Niemiec.

<hr>Sylwia

2015-11-01 21:09


Proszę o modlitwę za wszystkich moich zmarłych przodw i zmarłych przodków męża, aby dobry Bog odpuscil im grzechy a nas uwolnil od grzechów pokoleniowych. Najbardziej leży mi na sercu modlitwa w intencji uzdrowienia z choroby genetycznej po ludzku nieuleczalnej.


<hr>Renata

2015-10-30 20:58


Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męza Krzysztofa i jego powrót. Bóg zapłać!

<hr>

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego