Księga intencji modlitewnych - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Księga intencji modlitewnych

Księga intencji
51 - 100 intencji
Marta

10/03/2014 12:29:06

Boże Miłosierny. Proszę o wstawiennictwo, łaskę zdrowia o błogosławieństwo Boże dla mnie I synka. O nakreślenie jasnej drogi w tym ciężkim dla nas czasie, abyśmy z Twoją pomocą umieli pokonać trudności i odnaleźli swoje miejsce na ziemi z zaszczytnym miejscem Boga w naszym domu. Abyśmy dostali mieszkanie. Modlę się gorliwie i wiem że Bóg, Matka Niepokalana jest z nami .Dziękuję Matce Cudownego Medalika za pracę. Pomóż nawrócić się choremu czlowiekowi. Otaczaj nas płaszczem swojej ochrony. Proszę o modlitwę za dusze moich rodzicow, bliskich, najbliższych i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące pomocy wzywające. Amen.

Anonim

10/03/2014 12:29:06

Tyś nam Królową już od zarania ratuj rdzinę i cały świat,by przeciw bratu nie stawał brat,a matki już nie zabijał syn,Matko, Ty możesz,Ty tylko skiń,a tym co wątpią w wstawienie Twoje,daj trochę czasu uproś łask zdroje u Ojca, oraz u Swego Syna,powstrzymaj rękę i niech przyczyna zła, nienawiści i bezeceństwa pójdzie w niepamięć,nam trzeba męstwa,trzeba miłości, nie walk, lecz zgody Proszę o błaganą modlitwę i cud.
Ewa

09/03/2014 19:55:02

Kochani rodacy, odmawiajmy modlitwę za nas wszyskich, za nasze kochane dzieci, za nas samych, za Kochaną Ojczyznę Polskę. A ja proszę i błagam o modlitwę za moją córkę, o powrót do Kościola i do Pana Boga, żeby zakończyła beznadziejna relacje z człowiekiem co nie ma ambicji żeby podjąć pracę, ja widzę że moje dziecko gaśnie, módlmy się egzorcyzmem Leona 13 - Moc modlitwy. Mieszkam w Holandii, co tutaj sie wyrabia to jest tragiczne, eutanazja, homoseksualizm, rewolucja gender, invitro, uzaleznienia, przecież rządzącym o to właśnie chodzi, żeby ludzie byli glupi, bez nadziei na jutro, psychicznie sparaliżowani, bo glopiemu to można wszelkie zakłamanie wmówić, a masoneria doprowadzi cały świat i ludzkość do zagłady. Masoneria to jest wytwór szatana. Z góry serdeczne BÓG ZAPŁAC.
Marek

09/03/2014 15:16:41

Proszę o dalszą modlitwę i wstawiennictwo abym wytrwał na drodze wiary, bardziej zbliżył się do Pana, Jezusa i Matki Bożej.Chciałbym przełamać swój strach przed kościołem i Bogiem. proszę tez o poprawę bardzo trudnej sytuacji materialne, która rozbija nasza chorą fizycznie i psychicznie rodzinę.Aby złe nas opuściło i aby ustały dręczące widoki złego. Boże spraw aby tak było. Bardzo, bardzo proszę o dalsza modlitwę za mnie. Bardzo tego pragnę i potrzebuję. A ja z trudem tylko potrafię powiedzieć czasami pacierz bo coś ( złe ) mnie bardzo blokuje. Proszę o pomoc modlitewna. Bóg zapłać
Zofia

02/03/2014 22:38:38

Za dzieci zagrożone aborcją i ludzi zagrożonych popełnieniem aborcji, samobójstwa i potępieniem oraz o ziszczenie się planu pokojowego Niepokalnego Serca Maryi.

Marek

02/03/2014 14:54:44

Proszę o dalszą modlitwę i wstawiennictwo, abym wytrwał na drodze wiary, bardziej zbliżył się do Pana. Chciałbym przełamać swój strach przed Kościołem i Bogiem. Proszę też o poprawę sytuacji materialnej, która rozbija naszą chorą rodzinę. Boże spraw, aby tak było. Bardzo, bardzo proszę o dalsza modlitwę za mnie. bardzo tego pragnę i potrzebuję. A ja z trudem tylko potrafię powiedzieć czasami pacierz bo coś ( złe ) mnie bardzo blokuje. Proszę o pomoc modlitewną. Bóg zapłać!


Danuta

28/02/2014 19:24:23

Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o szczęśliwe zdanie egzaminów

Małgorzata

26/02/2014 15:30:16


Dzieęi Tobie Boża Opatrzności za choć częsciowe powstrzymanie eugeniki w Holandii. Za to, że parlament postanowił calkowicie zlikwidowac Bureau Jeugdzorg i zmienić podejście do niepełnosprawnych dzieci. O Panie racz powstrzymać szerzącą się jawnie w szpitalach eutanazje. Proszę o dalszą opiekę nad nami, zadośćuczynienie krzywd i powrót do kraju.

Małgorzata

26/02/2014 10:31:39


Pokornie proszę o Błogosławieństwo Boże w znalezieniu pracy i pokój w rodzinie abyśmy uwolnieni zostali od zła, by nas więcej nie dzieliło i nie niszczyło. Bóg zapłać.


Maria

23/02/2014 12:01:47


Proszę o wstawiennictwo by mój Zięć potrafił w końcu znależć pracę i by jego rodzina mogła normalnie funkcjonować.Jadwiga

21/02/2014 23:08:22


Pokornie proszę o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boże.

Maria

20/02/2014 14:28:45

Proszę o łaski dla moich przyjaciół, by żyli już zawsze w zgodzie, by ona wybaczyła mu jego winę wobec niej i by zawsze tam gościła radość i spokój. Bóg zapłać

Jolanta

16/02/2014 12:07:21

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla dzidziusia i łaske zdrowia i błogosławieństwo na każdy dzień dla Matusia i całej naszej rodziny. g zapłać!

Maria

15/02/2014 11:39:34


Proszę o modlitwę by Bóg pomógł mi uporać się z moim problemem i pomógł memu przyjacielowi w ciężkim położeniu. Bóg zapłać.

Bożena

14/02/2014 10:51:40

PROSZE O MODLITWĘ W INTENCJI: O CAŁKOWITE UWOLNIENIE MNIE I ODCIĘCIE OD WSZYSTKICH SKUTKÓW MOICH GRZECHÓW I ZMARŁYCH PRZODKÓW, RODZINY. PROSZĘ O DOBRE RELACJE W PRACY I W RODZINIE. O BOŻE ŚWIATŁO DLA MOICH DZIECI.

Małgorzata

12/02/2014 21:38:37

Dobry i miłosierny Boże proszę o uwolnienie Marka, mojego męża od choroby nowotworowej, aspargillozy i nałogów. Zlituj się nad nim i obdaż go łaską powrotu do zdrowia. Amen.

Janina

12/02/2014 15:15:19

Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego syna Piotra, o wyjście z nałogu alkoholizmu . O łaskę uzdrowienia mojego męża Krzysztofa. O błogosławieństwo dla całej rodziny, pokój i miłość niech zapanuje w naszym domu. Boże opiekuj się moją całą rodziną, proszę cię bardzo Św Ojcze Pio - Bóg zapłać za wszystko! Św Michale Archaniele broń Nas. Bóg zapłać za modlitwę.


Małgorzata

07/02/2014 11:17:40

Matko Bożej Opatrzności wesprzyj mnie w walce o respektowanie praw dziecka w Holandii. Uproś nam, aby rzecznik praw obywatelskich, zdecydowal sie podjąc działania w celu odrzucenia prawa eugenicznego i zastąpienia go prawem naturalnym.

Karol

03/02/2014 20:34:13

1/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, opiekę zawsze i wszędzie Matki Bożej dla: Małgorzaty i Rafała Januszek- ich dzieci; Elżbiety i Janusza Sabatowskich- ich dzieci, dzieci ich dzieci, Anny Sendek- jej dzieci; Państwa Wójcik- ich dzieci; Alicji Piętak- jej dzieci; Haliny i Stanisława Kobyłeckich- ich dzieci, dzieci ich dzieci; Marty- jednej czcicielki Apostolatu Maryjnego w Kielcach przy parafii św. Wojciecha; Dorotki Przybyłowicz i jej córki- Marysi, Eweliny Kowalskiej, Mateusza Grzegorczyka; Edytki i Daniela Dziedziców wraz z jej córką- Marysią; s. Stanisławy Kasińskiej- szarytki; 2/ o dobrą, stałą pracę, dla: Karola Wójcik, Małgorzaty Januszek, Joanny Sabatowskiej, Małgorzaty Sabatowskiej, Joanny Wąsik; Faustyny Kobyłeckiej, Bernadetty Kobyłeckiej, Karoliny Kowalskiej. 3/ o dobrą żonę pod każdym względem i na każdym poziomie, z dobrym charakterem dla: Karola i Łukasza Wójcik, Piotra Piętaka; 4/ o wspaniałe, udane, bardzo szczęśliwe małżeństwo dla: Karola i Łukasza Wójcik; Joanny Wąsik, Małgorzaty i Joanny Sabatowskiej, Piotra Piętaka; 5/ o szczęśliwą, spełnioną rodzinę dla: Karola i Łukasza Wójcik; Małgorzaty Sabatowskiej; Joanny Sabatowskiej, Joanny Wąsik, Piotra Piętaka; 6/ o przecudowne, zdrowe, mądre, dobrze wychowane, z dobrymi charakterami - córki dla: Karola i Łukasza Wójcik, ich dzieci, dzieci ich dzieci; 7/ o dobrych ludzi, którzy otworzą drzwi zawodowe wszystkim pragnącym i chcącym podjąć zatrudnienie i docenią ich zawodowo; 8/ o mieszkanie północno- południowe: dla przyszłej rodziny Karola i Łukasza Wójcik, ich dzieci, dzieci ich dzieci; dla Małgorzaty Sabatowskiej i przyszłej jej rodziny; 9/ o nowe, dobre, trwałe znajomości dla wymienionych wyżej osób; 10/ o dobrego męża dla Joanny Wąsik, Bernadetty Kobyłeckiej; 11/ o przemianę ludzkich zachowań, o przemianę ludzkich umysłów, o przemianę ludzkich serc dla wszystkich pracodawców w Kielcach i z Kielc pochodzących. 12/ o zgodę w rodzinach naszych i dobre relacje z osobami; 13/ o zdrowie dla wszystkich Sióstr które się modlą w polecanych intencjach; o zdrowie dla Stanisława Kobyłeckiego; 14/ o cierpliwość i siłę w pokonywaniu wszelkich obowiązków życiowych dla wszystkich poleconych modlitwie osób; 15/ o pozytywne zaliczenia wszystkich egzaminów na studiach teologicznych i socjologicznych przez Ewelinę Kowalską. 16/ o szczerych ludzi dobrej woli, o prawdziwych przyjaciół, o fajnych znajomych.


Wiesława

28/01/2014 23:41:45

Proszę o modlitwę w intencji śp. Andrzeja, mojego synka (zmarł śmiercią samobójczą mając 24 lata), aby Miłosierny Jezus przyjął Go do Domu Ojca.
ELŻBIETA

17/01/2014 21:48:55

PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI NAJŚWIĘTSZEJ PROSZĘ O ŁASKI DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY,O ZDROWIE DLA BRATA,, DLA ZIĘCIA ABY POZBYŁ SIĘ DŁUGÓW CÓRKA KATARZYNA ZNALAZŁA LEPSZĄ PRACĘ I MOGŁA WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCAĆ DZIECIOM ,RODZINIE DLA SIEBIE PROSZĘ O UWOLNIENIE Z OTĘPIENIA,I O OPIEKĘ W PRACY ABY NIE PODKŁADANO MI KŁÓD POD NOGI,ZDROWIE I OPIEKĘ DLA MĘŻA ŻEBY SIĘ OTWORZYŁ NA DZIAŁANIE ŁASKI BOŻEJ
Agnieszka

17/01/2014 13:39:02

Chciałabym zachęcić do modlitwy za więźniów, tzw. adopcja duchowa. http://www.xlm.pl/adopcje-wiezniow

Malgorzata

13/01/2014 02:43:00

Matko Bożej Opatrzności wyproś u Twojego Syna łaskę milosierdzia dla rządu, parlamentu, organow sprawiedliwości w Holandii, oraz rodziny królewskiej Niderlandow i uwolnienie ich spod wpływów masonerii i eugenicznego podejścia do czlowieka.

Ks. Bohdan Dutko MS

12/01/2014 13:21:57


Proszę Was o modlitwę za mojego przyjaciela Grzegorza (lat 37 – z Rzeszowa), bardzo ciężko chorego na raka (żona i czworo dzieci – najmłodsza Marysia 2 latka). Potrzebny jest szturm do nieba. Proszę Was, módlcie się za niego i proście o modlitwę kogo możecie. Niech Pan Was błogosławi.

Anna

09/01/2014 21:56:53

Proszę Matkę Najświętszą o uwolnienie mnie z lęków, które bardzo utrudniają mi życie, o szczęśliwe wyjście z długów oraz o błogosławieństwo w pracy. Proszę o łaskę nawrócenia dla moich synów, aby zaufali Jezusowi oraz o błogosławieństwo dla nich. Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od skutków grzechów z przeszłości, od wszelkiego zła, złorzeczeń, magii,wróżbiarstwa, przekleństw. Panie , ulituj się nade mną.

Aneta

05/01/2014 20:35:54

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, aby powrócił do dzieci i do mnie oraz o scalenie i pojednanie naszej rodziny i małżeństwa.


Adrianna

28/12/2013 18:11:53

Matko Najświętsza proszę o rozpalenie serca , o miłość mojego chłopaka do mnie, ulecz moje rany, moją psychikę, duszę, serce i ciało. Niech mi Jezus daruje winy i niech sprawi, abym była szczęśliwa. Wierzę mu i niech mnie uleczy, da mi zdrowie radość i pokój, niech mi da mocną wiarę za któ Kocham cię Matko.
Dorota

28/12/2013 17:48:52

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Karoliny, Luizy, Przemka. Wzbudź w nich Boże ogromne pragnienie modlitwy i chodzenia do kościoła, nawróć ich łagodnie bez nieszczęść i wstrząsów, bo to są dobre dzieci, które dużo już przeżyły. Proszę też dla nich o szczęśliwą obronę prac dyplomowych i szczęśliwe ukończenie studiów oraz życzliwość ludzką. A najbardziej proszę o opiekę i ochronę Najświętszej Mateńki na każdy dzień dla nich.

Małgorzata

28/12/2013 15:59:09

PROSZE O MODLITWĘ PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ I ŚW. OJCA PIO W INTENCJACH: O CAŁKOWITE UWOLNIENIE MNIE I ODCIĘCIE OD WSZYSTKICH SKUTKÓW MOICH GRZECHÓW, ZMARŁYCH PRZODKÓW, RODZINY, OD WSZYSTKIEGO CO MNIE ZNIEWALA, WSZELKIEGO ZŁA, WSZYSTKICH ZŁYCH DUCHÓW, ZŁYCH MOCY, MAGII, CZARÓW, SKUTKÓW OLULTYZMU, ZNIEWOLONYCH OSÓB I KONTAKTU Z NIMI, OD WSZELKIEGO ZŁA ODZIEDZICZONEGO PO MOICH PRZODKACH I SKŁONNOŚCI DO ZŁA, WSZYSTKICH ZŁYCH CECH, CHORÓB, OD PEWNEGO CHŁOPAKA, KTÓRY JEST ATEISTĄ, MYŚLENIA O NIM I UZDROWIENIE TEJ RELACJI. PROSZĘ O UWOLNIENIE MNIE OD WSZYSTKIEGO CO PRZESZKADZA MI W NAPISANIU PRACY MAGISTERSKIEJ I ŻEBYM SZYBKO I NA WYSOKIM PONIOMIE NAPISAŁA TĄ PRACĘ, ŻEBY NIE BYLI NA MNIE ŻLI, ŻE NIE DOTRZYMAŁAM TERMINU, ŻEBY WYZNACZYLI NASTĘPNY TERMIN, ŻEBY NIE SKREŚLILI Z LISTY STUDENTÓW I ŻEBYM SIĘ JAK NAJLEPIEJ OBRONIŁA. PROSZĘ RÓWNIEŻ O MODLITWĘ W INTENCJI O: DOBRĄ PRACĘ ZAROBKOWĄ, ŻEBY BÓG ROZWIĄZAŁ MOJE PROBLEMY FINANSOWE I DAŁ DOBREGO CHŁOPAKA W MOIM TYPIE, ORAZ, ŻEBY DUŻO OSÓB SIĘ ZA MNIE MODLIŁO, PONIEWAŻ CZUJE, ŻE TEGO POTRZEBUJE.
Bogusia

26/12/2013 12:26:06

Proszę o dobrą pracę, dzięki której będę mogła spłacić wszystkie długi.
Małgorzata

21/12/2013 10:42:47

Matko Bożej Opatrzności módl się za Bartusiem i Malgorzatą, abyśmy zostali uwolnieni z pod dyktatu Bureau Jeugdzorg, otrzymali zadośćuczynienie poniesionych krzywd i jak najszybciej powrócili do Polski.

Elżbieta

14/12/2013 22:36:46

Dziś w swoich modlitwach nieustannie proszę Matkę Najświętrzą o zdrowie dla mojego wnuka Boryska u którego stwierdzono autyzm. Proszę wszystkich o pomoc w modlitwie.

Asia

14/12/2013 0:43:13

Proszę o modlitwę za mnie, bym była silna psychicznie, abym pozbyła się lekłw dzieciłstwa wszelkich nerwowości obsesji i nerwic które utrudniają mi życie, by przez Najświetszą Krew Chrystusa opuściły dusze moją. Proszę o modlitwę za spokoj i trwałe szczęście w mojej rodzinie, zdrowie, prace i wszelkie błogosławieństwo Najświetszej Maryi, aby z każdym dniem zapalała na nowo płomien milości w sercach wszystkich ludzi. Blagam o łaski dla dusz w czyśću cierpiących, aby szybko zobaczyli Boga. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

Marzena

11/12/2013 13:29:27

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, przygotowuję się do wstąpienia do Świeckiego Zakonu Karmelitanek Bosych; proszę również w intencji za teściową i całą moją rodzinę, parafię: w intencji o to by Pan Bóg ściągnął zasłonę z oczu i pobłogosławił a także ubrał w Bożą zbroję teściową i jej córkę, o światło Ducha Świętego dla nich, dla wszystkich mieszkańców mojej parafii proszę o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo, a dla mnie o pokorę, o pokorę i jeszcze raz pokorę, a i cierpliwości i wytrwałości daj Dobry Boże. Serdeczne Bóg zapłać!

Voith

10/12/2013 10:15:48

2 słowa....praca miłość.....


Małgorzata

09/12/2013 1:17:06

Proszę o modlitwę w intencji, żebym szybko i dobrze napisała pracę magisterską, żeby mi ją przyjeli, żebym dostała dobrą pracę zarobkową, dobrego chłopaka, żeby Bóg odciął mnie całkowicie i uwolnił całkowicie od wszystkich skutków grzechów popełnionych przez moich przodków, rodzinę, przeze mnie, żeby więcej to nie miało na mnie żadnego złego wpływu i, żeby uzdrowił moje relacje z innymi ludzmi i spełnił pragnienia mojego serca.
Krzysztof

08/12/2013 18:54:07

Proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie Marcina

Ela

08/12/2013 12:40:44

Proszę Cię Boże o ratowanie małżeństwa mojego syna przez połączenie się z żona która wyjechała razem z dziećmi do USA i nie zamierza szybko wracać ...proszę Cię Boże, by syn jak najszybciej mógł przytulić swoje dzieci ...resztę historii Ty Jezu dobrze znasz. Stroskana Mama i Babcia
Aneta

08/12/2013 9:59:44

Matko dziś Twoje święto weź mojego tatę śp. Pawła do Nieba, ulecz dziś moje rany, moją psychikę, duszę, serce i ciało. Niech mi Jezus daruje winy i niech sprawi, abym była szczęśliwa. Wierzę mu i niech mnie uleczy. da mi zdrowie radość i pokój,m niech mi da mocną wiarę i mojej matce, Anastazji, Grzegorzowi, Lucjanowi, Stanisławie, Aleksandrze, konającym i tym za którymi powinnam się modlić. Kocham cię Matko, Boże pozwól sprzedać tą ziemię, żebym nie upadła. proszę daj mi ten dar ziemi i godną pracę.
Anna

07/12/2013 21:32:44

Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża, aby zaczął ratować nasze małżeństwo, o wiarę, nadzieję i miłość w naszej rodzinie. Proszę również o modlitwę za moją teściową i jej córkę, o przemianę ich serc - nawrócenie. Żeby zrozumiały, że jesteśmy małżeństwem sakramentalnym i pomogły w ratowaniu tego małżeństwa. Proszę też o modlitwę, abym jak najszybciej znalazła pracę i nie popadła w długi, abym mogła spłacać wszystkie kredyty i nie straciła domu.
Janina

07/12/2013 11:40:06

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia, aby Dobry Bóg w Swoim Miłosierdziu uleczył mnie z choroby, a jeżeli konieczna będzie operacja, aby wszystko skończyło się szczęśliwie.
Barbara

03/12/2013 00:30:27

Intencja za zmarłego dziadka Jana jego siostrę Stanistawę i ich rodziców , aby Królestwo Boże otworzyło przed nimi drzwi do niebios.Iwona

02/12/2013 23:24:59

Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o stałą dobrą pracę.

Małgorzata

29/11/2013 17:53:18


Proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie mnie od wszystkiego con mnie zniewala od wszystkich skutków okultyzmu w który się wplątałam, od wszystkich skutków moich grzechów, grzechów moich zmarłych przodków i popełnionych przez moja rodzinę, żebym była całkowicie od tego odcięta i to zło nie miało na mnie juz zadnego wpływu. Prosze również o modlitwę w intencji, żebym szybko i dobrze napisała prace magisterską, żeby mi ją przyjeli i, żebym sie obroniła w grudniu, proszę o uwolnienie mnie od wszystkiego co mi przeszkadza w napisaniu tej pracy. Prosze o modlitwę w intencji o mądre decyzje, dobrą pracę, żeby Bóg spełnił pragnienia mojego serca i, żeby uzdrowił moje relacje z innymi ludzmi, żeby całkowicie uwolnił mnie od pewnego chłopaka i uzdrowił tą relacje.

Dami

28/11/2013 21:11:06

Proszę pokornie o modlitwę za mnie o bardzo dobre napisanie matury i dostanie się na studia medyczne. Proszę również o rozwiązanie trudności moich życiowych, egzystencjalnych oraz tych którzy są mi bliscy. Trudności z samotnością. Proszę o wiele łask i dary Ducha Świętego dla Kuby.
Kornelia

25/11/2013 15:41:21

W intencji mojego taty Piotra o szybkie rozwiązanie trudnej sprawy. Aby Bóg dopomógł mu w tej trudnej sytuacji życiowej. Prosi córka.
Krzysztof

25/11/2013 14:07:28

Proszę o modlitwę o pomoc i uratowanie mojego malżenstwa z Basią, aby się nie rozpadło, abyśmy w miłosci odnaleźli siebie, wzrastali w darach
Boga i łaskach
, ktore zsyła. Aby służba sobie cementowala nas i dzieci. Wzmocnij nas Boże!
Sandra

22/11/2013 13:31:44


W intencji całej naszej rodziny - o powstanie z grzechów, nawrócenie oraz chrześcijańską doskonałość.
Gabriela

14/11/2013 23:08:15


Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa i Oli o łaskę nawrócenia i opamiętania, przemiany serca Oli i uratowania małżeństwa,gdyż bardzo cierpi ich synek a moj wnuczek. Panie Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych - ufam Tobie.

Anna

14/11/2013 18:09:49

 Proszę o nawrócenie teścia i teściowej, aby nastał pokój w naszym domu a zło zostało zniszczone.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego