BÓG OJCIEC MÓWI - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

BÓG OJCIEC MÓWI

BÓG OJCIEC MÓWI

BÓG   OJCIEC   MÓWI   DO    SWOICH   DZIECI


Od dwóch tygodni jest u nas w domu piękny obraz z wizerunkiem Boga Ojca. Staram się rano i wieczorem modlić się przed tym obrazem. Dzisiaj rano gdy byłam sama zaczęłam przygotowywać się do modlitwy i wpatrzona w tę nadzwyczajną i niezwyczajną postać Boga Ojca usłyszałam Jego głos:


Bóg Ojciec: "pisz Moje dziecko, bo będę dużo mówił” (głos bardzo smutny i ton niski )

JESTEM    BOGIEM    WSZECHŚWIATA. - napisał Bóg Ojciec

Zastanówcie się dzieci Moje jeszcze raz nad waszym losem jaki was czeka. Jestem Bogiem Miłosiernym i bardzo cierpliwym ale to co się dzieje teraz w waszych Ojczyznach i na całym świecie to Moje Boskie serce już nie może tego ścierpieć. Moje Boskie oczy już nie mogą na to ZŁO dłużej patrzeć.

SAMO ZŁO . SAMO ZŁO

Kościoły pustoszeją i zamykane są. Państwa wydają pieniądze na zbrojenia, wszelką broń, na środki niszczenia ziemi a dla Moich kościołów żałują pieniędzy. Tylko nieliczni wołają Mnie z miłością, liczniejsi wołają Mnie w rozpaczy a wielka rzesza Moich dzieci odwraca się ode Mnie i idzie ku wiecznemu zatraceniu. Nie mają wdzięczności dla Mnie, że dzięki Mnie żyją bo Ja ich powołałem na świat. Dzięki Mnie mają zdrowie i szczęście a nie rozumieją Mnie a co najgorsze, że nie chcą Mnie znać. A teraz afiszują się ze swoimi zgubnymi pomysłami, że Boga prawdopodobnie nie ma. Bóg był najpierw a szatan na skutek nieposłuszeństwa Mnie został szatanem. Nie chcą Mnie słyszeć, chociaż daję im natchnienia. Mówię do nich ale zamknęli przede Mną drzwi swego serca. Szanuję wolną wolę waszą, jestem delikatny i czuły. Jestem Wszechpotężny ale nie mogę przemieniać was bez waszej zgody. Nawet prawie nikt nie prosi Mnie o Łaski a Ja jestem bogaty we wszelkie Łaski. Jestem gotów pomóc każdemu aby tylko chciał. Jestem hojny w obdarowywaniu moich dzieci aby tylko chciały ode Mnie dary otrzymywać. Ta niewielka garstka Moich umiłowanych wiernych Mi ludzi utrzymuje ten świat ale Moje serce płacze nad wami bo widzę jak wielka rzesza ludzi chce iść drogą zatracenia w wiecznym piekle. Najbardziej winię biskupów, którzy powinni być Moimi bezpośrednimi łącznikami a u nich najgorszą wadą jest PYCHA, która jest najgorszym grzechem przeciwko Mnie. Przez pychę oni - biskupi zapominają kto tu i tam i wszędzie jest najważniejszy. Ja nie żałuję człowiekowi niczego i obdarowywuję go o czym marzy bo jego radość jest Moją radością. Ale chcę i wymagam poszanowania Mnie jako Boga Ojca Wszechmogącego.

Chcę, żeby pamiętali, że tylko jeden jest Bóg ale w Świętej Trójcy. Jestem Wszechpotężny, Wszechwiedzący i ogarniam wszystko swoją miłością, bo Ja jestem Bogiem miłości.

Pisz Moje dziecko. To nic, że płaczesz ale twoje łzy są dla Mnie pocieszeniem. Nie płacz nad sobą bo ty zupełnie zgadzasz się z Moja wolą i Ja twoje pragnienie zaakceptowałem. Pozwalam ci się całować, pozwalam ci się widzieć. Płacz jednak nad swoimi bliskimi i dalszymi oraz nad całym światem bo koniec jego jest bliski. Tylko tacy jak ty przedłużają życie jeszcze na tej planecie, która jest pełna zgnilizny. Wrogowie wasi, którzy chcą być bogami waszymi chcą waszej zguby. Myślą, że zostaną a oni nie tylko, że będą pierwszymi w piekle,oni najgorzej ze wszystkich w piekle będą cierpieć bo przez nich, czyli przez ich zdradzieckie zarządzenia i układy sprowadzają ludzi do nieszczęść, do samobójstw i do morderstw. Ich czyny są haniebne, że nawet nie można po ludzku określić.

Tak was kocham, że posłałem swego własnego Syna na haniebną śmierć a otrzymujemy niewdzięczność. A teraz widzę pełne pogardy dla Mnie słowa: "prawdopodobnie Boga nie ma. Te kraje, które pozwalają na takie bluźnierstwa przeciwko Mnie będą najbardziej surowo ukarane, że nie zostanie kamień na kamieniu bo nie poznały a co najgorsze - nie chciały poznać odwiecznego Boga i Stwórcę.

Każdej duszy jest Mi żal ale to jest ich wybór, który szanuję. Tak, tak Moje dziecko zapisz to wszystko i prześlij na cały świat, że Ja Jedyny Bóg Wszechmogący w Świętej Trójcy, nawołuję kolejny raz do opamiętania i powrotu do Mnie, gdzie będą bardzo szczęśliwi tak jak ty moja najmilsza córko - Mieczysławo. Dziękuję ci, że słuchasz Mnie. Amen.


Bóg Ojciec Wszechmogący.

Gdy pisałam ten tekst to płakałam, bardzo płakałam, że do takiej nic nie znaczącej osoby jak ja mówi sam Pan Bóg.

Usłyszałam: "Rzeczywiście jesteś nikim ale dla Mnie jesteś najmilszym dzieckiem bo umiesz kochać. Napisz to dużymi literami KOCHAĆ. Chciałam napisać: miłym dzieckiem ale Pan Bóg mówił: "nie - najmilszym”

Dziękuję Ci TATUSIU - to są łzy szczęścia, wielkiego szczęścia, że nawet nie wiem jak to wszystko piszę. Z wrażenia i ze wstydu za swoich bliżnich - grzeszników nie mogę spojrzeć Bogu Ojcu w oczy ( klęczę przed Jego wizerunkiem). Po napisaniu całości cofam i chcę przeczytać mojej koleżance i oczom nie wierzę: napis - Jestem Bogiem Wszechświata cudownie wykonany grubą czcionką , którą nigdy nie pisałam bo nie umiem. Dreszcz po mnie przeszedł, serce łomotało ale ogólne wrażenie ogromnego szczęścia. Wczoraj w wiadomościach telewizyjnych usłyszałam, że w Anglii na autobusach naklejone są wielkie napisy „prawdopodobnie Boga nie ma” a i na koszulkach też co nas Polaków przeważnie katolików przeraża ta ich pewność.

Mieczysława

Ojciec Przedwieczny uskarża się, że wielu boi się Go, a On chciałby dać do zrozumienia, że Jego radość polega na tym, żeby Jego synowie i córki Go uznawali i kochali.

"Malarz cieszy się i ogląda obraz, który namalował. Podobnie i Ja się cieszę, gdy schodzę między ludzi, którzy są koroną Mojego stworzenia. Ludzie powinni wiedzieć, że mam tylko jedno życzenie: kochać wszystkich i obdarzać ich Moją Łaską. Wzywajcie Mnie z ufnością i miłością Imieniem Ojca i u Ojca znajdziecie zaufanie, miłość i zmiłowanie.Wierzcie Mi, gdyby od czasu Pierwszego Kościoła czczono Mnie osobnym świętem, to po 20 wiekach pozostałoby niewielu pogan i czcicieli bożków. Jeśli ktoś Mnie czci i Mnie się powierza, to spuszczam na niego strumień Pokoju, zwłaszcza gdy wzywa Mnie Imieniem Ojca i kocha Mnie jak swego Ojca."

Źródło: http://www.echochrystusakrola.net/materialy/bogDoSwoichDzieci.html

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego