Intencje 151-200 - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Intencje 151-200

Księga intencji
202 intencje
Ela

13-01-2015 14:04


Pamie Jezu pomóż, błagam.
Paweł

10-01-2015 18:05


Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Pawła, aby pozwolono mu poprawić zaliczenia i aby zdał egzaminy na uczelni. Sprawa po ludzku nie bardzo możliwa. Tylko Boża interwencja może mieć moc. Proszę w intencji wykładowców o łaski dla nich i ludzkie oblicze. Proszę o szczęśliwy powrót Adama z zagranicy.

Grażyna

10-01-2015 17:45


Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojego syna Pawła, aby mógł doznać Łaski Bożej i pozwolono mu poprawić zaliczenia oraz aby zdał egzaminy na uczelni, o ludzką twarz dla wykładowców oraz wiarę dla niego. O szczęśliwy powrót Adama z zagranicy.

Elżbieta

10-01-2015 09:44


Matko Przenajświętrza Panie Jezu Chryste proszę i błagam o przebaczenie i łaskę dla mnie i mojej rodziny. Pomóż mi w moich problemach życiowych, daruj grzechy i okaż miłosierdzie proszę i błagam. Bądź miłościw dla mnie. Już nie mam sił na tyle cierpień proszę, błagam pomóż. Wiesz Panie,ż e modlę się jak potrafię, ale potrzebuję Twojej pomocy i wsparcia. Jeszcze raz proszę i błagam i dziękuję. Okaż mi łaskę i pomóż liczę na Ciebie, bo wiem,ż e Ty wszysko możesz. Proszę.
Elżbieta

10-01-2015 09:29


Matko Przenajświętrza i Panie Jezu Chryste proszę i błagam pomóżcie. Proszę o przebaczenie i błagam o łaskę Ty Panie wiesz co sie u mnie dzieje. Modlę się jak umię proszę i błagam nie opuszczaj mnie.
Adrian

06-01-2015 16:00


Proszę, aby moja ukochana żona Marta, zaczęła wierzyć i modlić się do Boga, zamieszkała w moim domu i abym dokończył jego remont, aby Bóg obdarzył mnie darem mówienia języków obcych, był bardziej inteligentniejszy i spostrzegawczy, znalazł pracę co sprawiałaby mi przyjemność za normalne pieniążki i był Totus Tuus Soli Deo i zrobił coś dobrego dla mojej ojczyzny i rodziny, aby wszystko dobrze się poukładało, bym nie czuł się wciąż zmęczony, głodny i rozdrażniony, abym zwiedził trochę świat, aby Bóg przebaczył moje grzechy i mojej rodziny i porwał mnie i dał klucze do nowego raju i wszystko co proszę i modlę się w sercu do Niego. Amen.

Joanna

02-01-2015 22:35


Modlę się i proszę o modlitwę o powrót na ścieżkę wiary mojego męża oraz o dalsze zdrowie dla naszego synka Wiktorka.
Ulka

02-01-2015 21:25


Ukochana Matko Boża błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ulki i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najświętszą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę.

Artur

01-01-2015 17:40


Proszę o zdrowie i pokój dla całej mojej rodziny a w szczególności o opiekę Bożą dla mojej mamy oby Pan nasz pomógł jej odnaleźć radość życia

Ilona

31-12-2014 22:45


Panie Jezu i Maryjo, Matko moja należę do Ciebie przez przyjęcie szkaplerza. Z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę chrońcie mnie od złych ludzi i postawcie na mojej drodze dobrych i życzliwych ludzi.Uleczcie mnie z doznanych krzywd. Błagam Was poprowadźcie moją córkę Sandrę, wskażcie jej drogę blisko Boga. Uwolnijcie syna Damiana od alkoholu i pokera. Czuwajcie nademną i moimi dziecmi i naprawcie nasze relacje.

Wiola

29-12-2014 12:53


Proszę o zdrowie dla mnie i dla rodziny. Panie Jezu spraw, abym odnalazła radość życia. Proszę Boże spraw, abym potrafiła zaufać i znaleść prawdziwą miłość, prawdziwego człowieka. Proszę o dobrego męża dla Doroty.
Anna

22-12-2014 17:41


Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, która jest niszczona nieludzkim potraktowaniem przez urzedników oraz w intencji otrzymania przeze mnie i mojego meża pracy, godnej i dajacej nam utrzymanie, jest to warunek, aby nasza rodzina mogła przetrwać w calości. Jesteśmy ludzmi wykształconymi, z dobrymi zawodami, uczciwymi i wierzącymi. Wielu się to nie podoba, zwłaszcza, że podkreślamy naszą przynależność religijną. Wierzymy, że Bóg nas prowadzi i chroni i nas obdarzy dobrą pracą i w końcu zjednoczy naszą rodzinę. Modlimy się sami żarliwie i prosimy o wsparcie modlitewne każdego dobrego czlowieka.
Bożena

21-12-2014 20:43

Proszę o modlitwę o poczęcie dziecka (łaskę macierzyństwa dla mnie)

Andrzej

21-12-2014 08:26


Proszę o modlitwę za Wendy, która ma swo firmę Tiry wld Transport z Hay lakes, Alberta, Kanada. Proszę o modlitwę za Wayne'a Joseph'a Lessard z żoną Marlene, która choruje na raka gardła. Proszę o modlitwę za Al'a Vikinga Viking z Edmonton, Alberta, Kanada. Proszę o modlitwę za Gerald'a. Pan Gerald ma raka trzustki i hotchkins desease (mózg mu się skurcza), ma dwie córki Natasha i Vanessa. Vanessa jest chora psychicznie i narzeczony Natashi miał złamaną szczękę. Proszę o modlitwę za Agnieszkę z mężem Piotrem i córką Emilią. Agnieszka jest w 4 miesiącu ciąży. Proszę o modlitwę za Władysława i brata Władka Zenona, który utopił się w jziorze w Kanadzie. Prośba o modlitwę za moje dziecko. Proszę o modlitwę za Kazimierza z ojcem Ryśkiem i mamą i bratem z Edmonton Kanada


Wiola

17-12-2014 20:31


Proszę o łaskę miłości, spraw Panie Jezu, abym mogła spotakć prawdziwego człowieka, zaznać prawdziwej miłości, abym mogła spełnić się w roli żony i matki. Proszę o dobrego męża dla Doroty. Proszę o pokój i miłośc w rodzinie i w rodzinie Małogorzaty. Dziękuję.
Kazimierz

16-12-2014 14:59


Jezu miłosierny zlituj sie nademną grzesznym, uwolnij mnie od zniewolenia pornografi i grzechów nieczystych, ulecz mnie z depresji. Jezu ufam Tobie.
Jurek

15-12-2014 01:29


Ukochana Matko Boża błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najświętszą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę.
Administrator

14-12-2014 22:29


O zaprzestanie zbrodniczych ataków na chrześcijan w Syrii oraz w innych krajach. O pokój dla tych państw.

Błagająca

14-12-2014 13:31


Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej kochanej Koli. Boże wysłuchaj mojej prośby.

Marek

10-12-2014 17:44


Proszę o modlitwę za moją żonę (Bożenę) i syna (Thomasa), aby się nawrócili do Pana Boga, chodzili do kościoła, modlili się oraz o zdrowie całej rodziny.

Michał

08-12-2014 11:53


Proszę o modlitwę o zdrowie mojej córki Marzeny.

Ewelina

08-12-2014 11:24


Proszę obdarzyć modlitwą moją mamę, aby znalazła w końcu pracę, taką by mogła nie przeciążać schorowanego kręgosłupa ;( Nie starcza nam na opłaty domu i nasza sytuacja jest bardzo ciężka, tym bardziej, że mama mnie sama wychowuje :( Proszę się również za mnie pomodlić, abym znajdywała pocieszenie w modlitwie :) Pozdrawiam kochająca Sercem Jezusa :)
Jola

08-12-2014 09:44


Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia siostry z choroby nowotworowej oraz ulgę w cierpieniu. Bóg zapłać.


Jolanta

07-12-2014 20:34


Bardzo proso modlitwę za Rafała, który został oskarżony niewinnie o kradzież znacznej sumy pieniędzy służbowych. Proszę Ciebie Matko Najświętsza i Twojego Syna o pomoc przez wstawiennictwo świętej Rity, świętego zefa, świętej Marty. Pomóżcie mu w odnalezieniu sprawiedliwości. Serdeczne g zapłać za modlitwę w intencji mojej córki i wnuka. Dziękuje Ci Panie i Matko Najświętsza za wszystkie łaski otrzymane dotychczas, szczególnie za urodzenie się zdrowego wnuczka Kacperka. Maryjo Matko dziekuje Ci.

Basia

07-12-2014 13:45


Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej małej córeczki Julii, aby mogła pozbyć się rurki tracheotomijnej bez ciężkich operacji, które mogą grozić innymi powikłaniami, tyle już przeszła. Proszę Cię Duchu Święty pomóż nam jako rodzicom zawsze podejmować najlepsze decyzje dotyczące leczenia Julii, mimo tego że czasem czujemy sie bezsilni. Dobry Jezu oddal od nas wszelkie złe duchy i szatana abyśmy mogli życ w wolności i miłości chrzescijańskiej. Bóg zapłać.

Wojciech

07-12-2014 10:49

Proszę w intencji ustania moich problemów. Abym znowu mógł patrzeć ludziom w oczy.
Nika

06-12-2014 17:36


Za pośrednictwem ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II i MBNP proszę ciebie Św. Rito o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Proszę o to, aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i żebym była zdrowa, żebym nie musiała mieć operacji, i żebym miała zdrowe, proste nogi. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia. Proszę również o zdrowie dla mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.
Monika

01-12-2014 23:10


Błagam o modlitwę za moją rodzinę, za mnie, męża i dwoje malutkich dzieci. Niech skończą się nasze problemy finansowe, mieszkaniowe i wszystkie inne, które dobijają nas każdego dnia. Strach, lęk, który towarzyszy nam każdego dnia, czy mnie będzie stać dzisiaj na chleb... Błagam, błagam o modlitwę, nie mam już sił... Boże, Jezu i Maryjo zaopiekujcie się nami.


Marzena

30-11-2014 21:27


Proszę o modlitwę w intencji odzyskania wiary w miłość.

Justyna

26-11-2014 20:45


Bardzo proszę o modlitwę o rychłe zmiany w moim życiu na lepsze. Błagam niech skończą się dla mnie problemy finansowe, długi, problemy mieszkaniowe i rodzinne. Proszę o stałą, dobrą pracę dla mnie i Józefa byśmy mogli zawrzeć ze sobą związek małżeński i byśmy otrzymali dar założenia wymarzonej rodziny. Proszę by każdy dzień naszej miłości do siebie umacniał się. Błagam o modlitwę w intencjach, które zanoszę przez ręce Maryi do Jezusa Chrystusa. Justyna
Anna

25-11-2014 23:43


Proszę o modlitwę, żeby mój mąż wrócił do mnie i do dzieci, żeby wyzwolił się z nałogów i pozwolił się kochać i szanować, o łaskę jego nawrócenia do Boga.
Iwona

25-11-2014 22:40


Proszę o szczęśliwe zakończenie wyborów w Niedzielę, aby ludzie dokonali dobrego wyboru i H.W. wygrała wybory na wójta, aby ludzie byli roztropni i kierowali się sumieniem danym od Boga oraz nie dali się zwieść kłamstwu. Przenajświętsza Niepokalana Panienko wstaw się u Swego Syna i nie gardź moimi prośbami.
Elżbieta

14-11-2014 05:10


Proszę o pomoc w nauce dla mojej córki i o zdanie wszystkich egzaminow, o dobrych współmałżonkow dla moich dzieci, o szczęśliwą podróż dla syna. Proszę, aby Bóg obdarzył Adama i Justynę potomstwem, o zdrowie dla moich dzieci.

Ewa

12-11-2014 10:43


Proszę o modlitwę za mnie i moją najbliższą rodzinę o rozwiązanie trudnych spraw finansowych. Bóg zapłać.

Wojciech

11-11-2014 17:35


Proszę o uzdrowienie wewnętrzne

Jan

08-11-2014 21:58

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego kręgosłupa
Renata

08-11-2014 21:54


W intencji uwolnienia i łaski uzdrowienia Dawida.

Administrator

05-11-2014 23:02

Za Panią Jole o wiarę, nadzieję i miłość.


Krzysztof

05-11-2014 09:09

Proszę o modlitwie za Danusie o jej zdrowie

Marzena

04-11-2014 09:10


Błagam o modlitwę w intencji sił i zdrowia dla mojej mamy i córeczki. Niech Bóg miłosierny zabierze ból i tęsknotę za moim partnerem. Niech Duch Święty obdarzy go łaską nawrócenia i przemiany serca. Bóg zapłać.

Lila

03-11-2014 04:53

Proszę się modlić o moją duszę. Abym mogła wyzdrowieć i z radością przystąpić do Sakramentu Pokuty.

Ewelina

01-11-2014 19:52


Serdecznie proszę o modlitwę w mojej intencji, abym po przeżytym nawróceniu trwała zawsze w obliczu i miłości Pana Jezusa, a także w Jego właściwej drodze. którą dla mnie przygotował. Pragnę również prosić o modlitwę za moją mamę, aby znalazła właściwą pracę, która zapeni utrzymanie mnie, a także aby starczało na opłaty mieszkalne i żeby jej stan zdrowia już bardziej się nie pogarszał. Pozdrawiam Ewelina
A
gnieszka

27-10-2014 17:02


Proszę o wyrwanie z alkoholizmu Agnieszkę. Ratuj Boże! Proszę o przemianę serca dla Roberta i pracę dla niego. O dobre rozwiązanie dla córki i zdrowie dla dziecka.
Anna

27-10-2014 04:36


Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego synka Franciszka. Aby szcęśliwie mógł być znowu przy mamie. Serdeczne Bóg zapłać! Rownież dę się gorąco modliła za umieszczone tu intencje.

Jadwiga

26-10-2014 15:52

Modlę się o trzeźwość, oraz by syn Tomek nie zeszedł na złą drogę, oraz proszę o zgodę w domu.Sylwia

26-10-2014 15:05


Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Skończyłam 18 lat, bym nie zeszła z właściwej drogi, która prowadzi do Chrystusa, żebym zdała maturę, dostała się na wybrane studia. O dary Ducha Świętego, bym potrafiła przezwyciężyć strach i nie uciekała przed problemami.Małgorzata

21-10-2014 12:43

Proszę o modlitwę za Klementyne, która teraz rodzi. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla niej i dla dziecka. Małgorzata

Danuta

21-10-2014 07:10

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mnie i Marii z choroby nowotworowej o łaskę trzeźwości dla Marka, Kamila, Bolka, Krzyśka, o powrót na droge wiary dla Przemka, Angeli, Kamila o założenie szczęśliwej rodziny dla Przemka.
Zygmunt

20-10-2014 23:49

o prace dla mnie,o rozwiązanie moich spraw życiowych,o pomyślne rozstrzygnięcie moich spraw sądowych/toczy się sprawa o spadek po matce,brat chce oszukać całą rodzinę i zagarnąć to wszystko co pozostało -pieniądze-po matce/o łaskę wiary dla mnie,o pokój boży w moim sercu

Jurek

19-10-2014 23:40

Ukochana Matko Królowo Polski błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najświętszą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie. Jurek
Jan

17-10-2014 13:42


Bogu Ojcu przez Najświętsze Rany Pana Jezusa przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami.
Iza

11-10-2014 11:31


Bardzo proszę o modlitwę za opętaną dziewczynę, która nie chce zgodzić sie na odprawianie nad nią egzorcyzmów. Bardzo proszę. To wyjątkowo trudna walka, dlatego modlitwa szczególnie się przyda.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego